Zoznámenie v máji

Zoznámenie v máji

Vôňa kvetov, zmrzlinové stánky na každom rohu a neskoro zapadajúce slnko. Neviem o nikom, komu by sa vybavilo čokoľvek iné, než začiatok poetického májového obdobia a nekonečné prechádzky parkom. Zrovna parky, ktoré sa nachádzajú v každom meste, môžu byť tým najlepším miestom pre nájdenie odpočinku a zároveň ideálnou príležitosťou pre zoznámenie.

  Nespočet dlhotrvajúcich vzťahov začal práve tu, na pozitívne naladenom mieste s kvitnúcimi stromami a hebkými trávniky. Páry majú dostatok priestoru sami na seba, môžu nájsť vzájomný vzťah k prírode a živému okolie a premeniť nevinnú priateľskú schôdzu v začiatok niečoho krásneho, v zoznámenie.

15. 06. 2017

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 40096partnerov v katalógu
» 15partnerov online
» 495zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 40096 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Dobrý deň, ďakujem vám za vaše služby a možnosť zoznámiť sa s mojim súčasným priateľom z Rakúska. Chcela by som vám popriať len to najlepšie a nech sa vám darí. Je skvelé, že existujú vaše stránky a môžem ich všetkým ženám odporučiť. S pozdravom, Veronika.

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty