Skúsenosti so zoznamovaním na internete

Skúsenosti so zoznamovaním na internete

Rada by som sa o svoje skúsenosti so zoznamovaním na internete podelila s ostatnými. S partnerom, s ktorým som tento rok v októbri už dva roky, sme sa našli práve prostredníctvom internetovej zoznamky – Európska zoznamka. Neveríte? Čítajte!

Tak, ako veľa iných, ktorí sa rozhodnú nájsť partnera cez internet, aj ja som mala strach. Ale i napriek tomu, že ma ostatní od tohto kroku odrádzali, bola som rozhodnutá vyskúšať všetko. Netvrdím, že všetky moje zoznámenia a dohodnuté schôdzky skončili zdarom. Boli aj také, ktoré som po piatich minútach dobrovoľne vzdala. Hľadanie partnera na internete ma naučilo obozretnosti. Naučila som sa čítať medzi riadkami a počuť nevypovedané. A vďaka týmto skúsenostiam som si teraz istá, že som si vybrala toho pravého.

Zvyčajne som si s niekým najskôr niekoľko týždňov písala cez mail, než som sa odvážila požiadať ho o osobné stretnutie. Počas tejto doby som si vytvárala predstavu a podľa informácií z mailu som si vysnívala onoho princa na bielom koni, ktorý ma zachráni z pazúrov štvorhlavého draka. Prvý osobný kontakt ma ale veľakrát presvedčil o pravom opaku. Muži, ktorí v maile vypadali jako ohromní gentlemani, vystrihnutí z prvorepublikových filmov, v reáli mi väčšinou nezaplatili ani obyčajnú kávu a vrhali sa po mne v domienke, že naša spoločná korešpondencia ich oprávňuje k akémukoľvek fyzickému kontaktu. Verte mi, že väčšinou francúzsky bozk na prvom rande neprijme s nadšením žiadna žena.

S mojím terajším partnerom to bolo inak. Poučená už svojimi predchádzajúcimi sklamaniami som zdĺhavé dopisovanie vynechala a dohodla som si s ním schôdzku rovno, bez akejkoľvek informácie z mojej či z jeho strany. Miesto písania sme sa začali vídať a chodiť spolu na dlhé prechádzky. Počas októbrových sychravých dní sme sedávali za oknami kaviarní a ochutnávali nové druhy káv. Táto cesta, hoci je pre nesmelé osoby ako som ja náročnejšia, vedie pri zoznamovaní na internete určite k väčšiemu úspechu. Tak sa, milé dámy, nebojte online zoznamovania. Keď si všetko dobre rozmyslíte a nenecháte si nahovoriť veci cez písmená, môže aj pre vás byť táto cesta úspešná.

29. 06. 2020

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 44634partnerov v katalógu
» 4partnerov online
» 606zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 44634 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Prihlásila som sa na vašu zoznamku s tým, že to skúsim, no popravde som nečakala žiadny výsledok. Prvý deň sa mi ozvalo skutočne veľa pánov z Nemecka, ktorí si vlastne ani môj profil neprečítali, pretože by inak zistili, že nemecky neviem ani slovo. Nerešpektovali ani vekovú hranicu, ktorú som zadala, takže som začala rozmýšľať, že sa odhlásim. Na druhý deň som si všimla, že si môj profil prezrel muž z USA, ktorý síce prevyšoval vekovú hranicu, ktorú som ...

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty