O nás

Už od roku 2003 sa naša zoznamovacia agentúra, online európska-zoznamka.sk, špecializuje na zoznámenie českých a slovenských žien s mužmi z celej Európy a taktiež aj z celého sveta. Naše dlhoročné znalosti a skúsenosti na poli online zoznamovaní s nemecky, anglicky, francúzsky alebo taliansky hovoriacimi gentlemanmi, nás radí na popredné miesta v úspešnosti zoznámených párov. Prax nám ukázala, že sa na našu zoznamku obracajú sympatický muži z celého sveta a vy sa tak môžete zoznámiť s mužmi z USA, Veľkej Británie, Švédska, Francúzska a z iných krajín.

Ako jediná online zoznamovacia agentúra u nás vám ponúkame prehľadný online katalóg mužov a tiež možnosť chatovať s partnermi zo zahraničia prostredníctvom Live chatu.

Náš odborný tým sa neustále stará o to, aby všetko prebiehalo v poriadku, kontroluje vložené profily a reaguje na vaše prípadné otázky.

Náš cieľ

Našou prioritou je sprostredkovať zoznámenie českých a slovenských žien s mužmi z celého sveta a to na najlepšej možnej úrovni tak, aby bola našim klientkam garantovaná maximálna anonymita, spokojnosť a kvalitné služby.

Budeme veľmi radi, ak si každá z našich klientok nájde životného partnera, aby aj ona zažila pravý vzťah plný šťastia, ktoré sa nazýva manželstvo.

Ďakujeme vám, že využívate našich služieb a prajeme vám, aby ste si s našim prispením našla muža vašich snov.

Váš tím online európskej zoznamky.

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 44460partnerov v katalógu
» 10partnerov online
» 597zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 44460 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Je to neuveriteľné, ale hneď v prvý deň čo som sa zaregistrovala na vašej zoznamke, ma kontaktoval muž z Rakúska. Páčili sa mu moje fotky a po niekoľkých správach ma chcel aj osobne poznať. Nebola som proti, bol mi sympatický, tak sme sa dohovorili na schôdzke. Prišiel z veľkej diaľky a myslím, že stretnutie dopadlo dobre. Dohodli sme sa, že si budeme písať a snáď aj naďalej stretávať. Zo začiatku som mala trocha obavy, pretože nedokonalá znalosť jazyka, veľká...

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty