Tohtoročný Valentín je za nami – ale u nás zvýhodnená valentínska registrácia platí až do konca februára

Tohtoročný Valentín je za nami – ale u nás zvýhodnená valentínska registrácia platí až do konca februára

Tohtoročný sviatok všetkých zamilovaných ste strávila sama, no túto skutočnosť by ste rada zmenila? Dnes striehnu na človeka príležitosti na zoznámenie snáď na každom kroku. Môžete sa zamilovať v práci do nového kolegu, zoznámiť sa v hromadnom dopravnom prostriedku cestou zo zamestnania, či na večierku u Vašej dlhoročnej kamarátky. Mimoriadnu príležitosť na zoznámenie ponúka aj naša internetová zoznamka, ktorá sa zameriava na zoznámenie slovenských a českých žien s mužmi z takmer celého sveta.

Prostredníctvom  Európskej zoznamky sa môžete zoznámiť s gentlemanmi z Nemecka, Francúzska, Rakúska, Talianska, Švajčiarska, Španielska, Veľkej Británie, USA a ďalších krajín. Máte možnosť nielen spoznať veľa zaujímavých mužov, čakajúcich, rovnako jako Vy, na pravú lásku, ale taktiež sa zdokonaliť vo svojich jazykových schopnostiach a poznať zahraničnú kultúru. Európska zoznamka ponúka jedinečnú príležitosť na zoznámenie hlavne ženám, ktoré trpia nedostatkom času na mimopracovné aktivity a v spoločnosti sa ocitnú len aby ulovili nový objav. Európska zoznamka je taktiež vhodná aj pre nesmelé ženy.

Zoznámenie cez Európsku zoznamku je jednoduché a umožňuje počas internetovej konverzácie cítiť sa príjemne a reagovať prirodzene. Stačí si len na našich webových stránkach založiť  profil a napísať niekoľko informácií o Vás. Vložiť môžete samozrejme taktiež svoju fotografiu, alebo využiť 30 % zľavu na fotografie profesionálne.

Váš profil dáva mužom možnosť osloviť Vás ako prví a ísť tak Vášmu vzájomnému šťastiu v ústrety. Online zoznámenie prostredníctvom Európskej zoznamky je úplne zadarmo. Využite našu mimoriadnu februárovú ponuku a prežite ďalšie ročné obdobie zamilovane vo dvojici!

29. 06. 2020

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 44634partnerov v katalógu
» 6partnerov online
» 606zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 44634 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

S vašimi službami som bola veľmi spokojná, dostala som niekoľko mailov od zahraničných mužov. S mojim súčasným partnerom som sa však zoznámila v bežnom živote. Určite vašu službu odporučím svojim priateľkám, v jednom prípade sa tak už stalo. Prajem veľa úspechov a ďakujem za spoluprácu. Barbora, Olomouc

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty