Zoznámenie v máji

Zoznámenie v máji

Vôňa kvetov, zmrzlinové stánky na každom rohu a neskoro zapadajúce slnko. Neviem o nikom, komu by sa vybavilo čokoľvek iné, než začiatok poetického májového obdobia a nekonečné prechádzky parkom. Zrovna parky, ktoré sa nachádzajú v každom meste, môžu byť tým najlepším miestom pre nájdenie odpočinku a zároveň ideálnou príležitosťou pre zoznámenie.

  Nespočet dlhotrvajúcich vzťahov začal práve tu, na pozitívne naladenom mieste s kvitnúcimi stromami a hebkými trávniky. Páry majú dostatok priestoru sami na seba, môžu nájsť vzájomný vzťah k prírode a živému okolie a premeniť nevinnú priateľskú schôdzu v začiatok niečoho krásneho, v zoznámenie.

29. 06. 2020

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 41718partnerov v katalógu
» 10partnerov online
» 539zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 41718 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Vďaka európskej zoznamke som si našla lásku podľa mojich predstáv. Tak, ako to má byť a som celkom spokojná, a šťastná. To isté prajem všetkým ostatným ženám, nech sú spokojné a šťastné ako ja a aby si našli tiež lásku svojho života. Romana, Most

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty