Zoznámenie v máji

Zoznámenie v máji

Vôňa kvetov, zmrzlinové stánky na každom rohu a neskoro zapadajúce slnko. Neviem o nikom, komu by sa vybavilo čokoľvek iné, než začiatok poetického májového obdobia a nekonečné prechádzky parkom. Zrovna parky, ktoré sa nachádzajú v každom meste, môžu byť tým najlepším miestom pre nájdenie odpočinku a zároveň ideálnou príležitosťou pre zoznámenie.

  Nespočet dlhotrvajúcich vzťahov začal práve tu, na pozitívne naladenom mieste s kvitnúcimi stromami a hebkými trávniky. Páry majú dostatok priestoru sami na seba, môžu nájsť vzájomný vzťah k prírode a živému okolie a premeniť nevinnú priateľskú schôdzu v začiatok niečoho krásneho, v zoznámenie.

29. 06. 2020

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 43320partnerov v katalógu
» 3partnerov online
» 553zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 43320 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Už som sa zoznámila. Ďakujem veľmi pekne, vďaka vašej online európskej zoznamke som stretla skvelého muža rakúskej národnosti. Som moc šťastná, ešte raz ďakujem. Iveta

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty