Prečo muži z cudziny?

Popri zoznámení sa, vám naša zahraničná zoznamka ponúka možnosť precvičiť si a ďalej rozvíjať svoje jazykové schopnosti. Anglický, nemecký, francúzsky, taliansky alebo španielsky jazyk si tak precvičíte príjemnou formou a to s dobre situovanými gentlemanmi z vyšších sociálnych vrstiev. Čakajú na vás finančne zabezpečení manažéri, lekári alebo právnici, no neváhajte kontaktovať aj mužov s obyčajnou profesiou vo veku od 20 do 60 rokov. Jedná sa o sympatických pánov, ktorí sú rozvedení, slobodní alebo aj vdovci.

 

Západné ženy majú úplne inú mentalitu ako tie z východnejšej Európy. Starajú sa len o kariéru a financie. Práve preto si európsky páni často hľadajú partnerky z iných krajín, ktoré by sa viac starali o svoje rodiny a vychovávali deti. Navyše vy máte jedno plus, ktoré západné ženy nemajú – slovenské a české ženy predsa patria k tým najpôvabnejším na svete. Vo svete ich poznajú ako citlivé, starostlivé, milujúce a pre rodinu orientované ženy.

 

Využite aj vy skvelú príležitosť zoznámenie a zoznámte sa s mužom vašich snov rýchlo a jednoducho pomocou online zoznámenia.

 

Online zahraničná evropská-seznamka.cz vám praje šťastnú voľbu pri výbere vášho budúceho životného partnera.

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 44634partnerov v katalógu
» 5partnerov online
» 606zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 44634 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Už som sa zoznámila. Ďakujem veľmi pekne, vďaka vašej online európskej zoznamke som stretla skvelého muža rakúskej národnosti. Som moc šťastná, ešte raz ďakujem. Iveta

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty