Prečo muži z cudziny?

Popri zoznámení sa, vám naša zahraničná zoznamka ponúka možnosť precvičiť si a ďalej rozvíjať svoje jazykové schopnosti. Anglický, nemecký, francúzsky, taliansky alebo španielsky jazyk si tak precvičíte príjemnou formou a to s dobre situovanými gentlemanmi z vyšších sociálnych vrstiev. Čakajú na vás finančne zabezpečení manažéri, lekári alebo právnici, no neváhajte kontaktovať aj mužov s obyčajnou profesiou vo veku od 20 do 60 rokov. Jedná sa o sympatických pánov, ktorí sú rozvedení, slobodní alebo aj vdovci.

 

Západné ženy majú úplne inú mentalitu ako tie z východnejšej Európy. Starajú sa len o kariéru a financie. Práve preto si európsky páni často hľadajú partnerky z iných krajín, ktoré by sa viac starali o svoje rodiny a vychovávali deti. Navyše vy máte jedno plus, ktoré západné ženy nemajú – slovenské a české ženy predsa patria k tým najpôvabnejším na svete. Vo svete ich poznajú ako citlivé, starostlivé, milujúce a pre rodinu orientované ženy.

 

Využite aj vy skvelú príležitosť zoznámenie a zoznámte sa s mužom vašich snov rýchlo a jednoducho pomocou online zoznámenia.

 

Online zahraničná evropská-seznamka.cz vám praje šťastnú voľbu pri výbere vášho budúceho životného partnera.

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 42575partnerov v katalógu
» 8partnerov online
» 553zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 42575 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

S vašimi službami som bola veľmi spokojná, dostala som niekoľko mailov od zahraničných mužov. S mojim súčasným partnerom som sa však zoznámila v bežnom živote. Určite vašu službu odporučím svojim priateľkám, v jednom prípade sa tak už stalo. Prajem veľa úspechov a ďakujem za spoluprácu. Barbora, Olomouc

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty