10 dôvodov prečo si zvoliť služby online zahraničnej Európskej zoznamky

Zoznamovať sa online môžete úplne zadarmo, stačí vám len 10 minút na vloženie svojho profilu do našej online zahraničnej zoznamky. Navyše tak získate 30 % zľavu na vaše profesionálne fotografie.

Rozvíjajte svoje jazykové znalosti a zoznámte sa s gentlemanmi z celého sveta. Vyberte si podľa vlastného priania pána z Anglicka, Nemecka, Francúzska, Talianska, alebo aj zo Španielska.

Poskytneme vám príležitosť vybrať si z katalógu muža podľa vašich predstáv a kontaktovať ho.

Podľa vašej voľby vás môžu muži kontaktovať ešte dnes. Zoznamovanie cez e-mail, telefón, MSN, Skype, ICQ a Yahoo je jednoducho najefektívnejší a najrýchlejší spôsob ako sa spoznať s partnerom vašich snov zo zahraničia.

Naša online zahraničná zoznamka má veľmi veľkú úspešnosť v online zoznámení do zahraničia, viac v sekcii Zoznámené páry.

Poznajte vzdialené kultúry oslovených gentlemanov, ich jazyk alebo zvyky, to vám umožňuje práve projekt zahraničnej zoznamky evropska-seznamka.cz a dokonca úplne zadarmo.

Oslovte zaujímavých, zabezpečených a dobre situovaných mužov, ako sú právnici alebo lekári, no na váš kontakt čakajú aj ďalší sympatický cudzinci.

My si zakladáme na vašej spokojnosti, a preto vám ponúkame anonymitu, osobitný prístup a kvalitné služby.

Vloženie vášho profilu vám zaberie len chvíľku a ihneď sa môžete skontaktovať s vašim vysnívaným partnerom.

Po vložení svojho profilu získate prístup k vášmu profilu, kde si môžete z katalógu vyberať muža vašich snov a kontaktovať ho.

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 44882partnerov v katalógu
» 8partnerov online
» 639zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 44882 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

S vašimi službami som bola veľmi spokojná, dostala som niekoľko mailov od zahraničných mužov. S mojim súčasným partnerom som sa však zoznámila v bežnom živote. Určite vašu službu odporučím svojim priateľkám, v jednom prípade sa tak už stalo. Prajem veľa úspechov a ďakujem za spoluprácu. Barbora, Olomouc

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty