Zoznámené páry – príbehy, ktoré napísal sám život rôznych párov, ktorí sa zoznámili prostredníctvom našej zoznamky

Pridajte sa k viac ako tisíc párom, ktorí sa našli vďaka nášmu jedinečnému projektu európskej zoznamky. Budeme veľmi radi, ak aj vám pomôžeme splniť si svoj životný sen nájsť si lásku na celý život.

Ak aj vy chcete prežiť nádherné chvíle plné lásky, ako už spomínané páry, tak využite naše služby a vytvorte si svoj profil. Zaberie vám to len pár minút vášho času a ihneď môžete kontaktovať sympatických mužov z nášho katalógu. Nepremárnite svoju šancu a ešte dnes sa zoznámte s cudzincami z celého sveta.

S vašimi službami som bola veľmi spokojná, dostala som niekoľko mailov od zahraničných mužov. S mojim súčasným partnerom som sa však zoznámila v bežnom živote. Určite vašu službu odporučím svojim priateľkám, v jednom prípade sa tak už stalo.
Prajem veľa úspechov a ďakujem za spoluprácu.
Barbora, Olomouc

Nenašla som síce partnera, ale veľmi dobrého priateľa.
Andrea, Bratislava

Už som našla toho pravého...a nemusela som hľadať...

Som už vďačná, ďakujem za vaše služby :-)

Vašu zoznamku som objavila náhodou a neubehol ani mesiac a začala som si písať s mužom mojich snov. Po mesiaci sme spolu strávili krásnu dovolenku a dnes sa obidvaja odtiaľto odhlasujeme a dúfame, že naša láska na prvý pohľad nám vydrží už naveky. Plánujeme si spolu budúcnosti a pripadáme si v našom veku opäť raz krásne pobláznení. Ďakujeme vám a možno vám raz napíšeme, ako to všetko s nami krásne dopadlo. Som teraz v Nemecku ešte u rodiny a zajtra pôjdem navštíviť jeho rodinu, kam ma môj nový priateľ pozval. Prajem toto všetkým, čo sa sem prihlásili. Pripadám si veľmi šťastná. Mari

Vďaka Vašej službe som našla muža z Rakúska, ďakujem za túto možnosť a prajem Vám veľa úspechov.
Jana a Karl

Dobrý deň, partnera som si našla pomocou európskej zoznamky. Máme krásny vzťah a som veľmi spokojná. Prajem všetkým čo hľadajú, takého muža, ako mám ja. Eva

Za dobu dvoch mesiacov ma kontaktovali dvaja muži z Nemecka. S jedným z nich sa pravidelne stretávam v Brne a píšem si s ním mailom. Aj keby to snáď v závere k definitívnemu vzťahu neviedlo, v žiadnom prípade toho neľutujem. Zdokonalila som sa za dobu troch mesiacov v jazyku, ako v žiadnej inej jazykovke za tri roky. A to už mi nikto nevezme. Veľa úspechov praje všetkým Hana ;-)
Hana

Je to neuveriteľné, ale hneď v prvý deň čo som sa zaregistrovala na vašej zoznamke, ma kontaktoval muž z Rakúska. Páčili sa mu moje fotky a po niekoľkých správach ma chcel aj osobne poznať. Nebola som proti, bol mi sympatický, tak sme sa dohovorili na schôdzke. Prišiel z veľkej diaľky a myslím, že stretnutie dopadlo dobre. Dohodli sme sa, že si budeme písať a snáď aj naďalej stretávať. Zo začiatku som mala trocha obavy, pretože nedokonalá znalosť jazyka, veľká vzdialenosť, ale predovšetkým vekový rozdiel (je o 12 rokov mladší než ja), môžu spôsobiť problémy. Všetky tieto obavy sa po stretnutí rozplynuli. Franz, ktorý je veľmi vzdelaný a inteligentný, ale hlavne milý a pozorný muž, si získal moje srdce. Ďakujem za sprostredkovanie a služby. Pekné vianočne sviatky.
S pozdravom Eva

Ďakujem za vaše služby, už som sa zoznámila s mužom svojich snov...

Už som sa zoznámila. Ďakujem veľmi pekne, vďaka vašej online európskej zoznamke som stretla skvelého muža rakúskej národnosti. Som moc šťastná, ešte raz ďakujem. Iveta

Dobrý deň, ďakujem vám za vaše služby a možnosť zoznámiť sa s mojim súčasným priateľom z Rakúska. Chcela by som vám popriať len to najlepšie a nech sa vám darí. Je skvelé, že existujú vaše stránky a môžem ich všetkým ženám odporučiť. S pozdravom, Veronika.

Vďaka európskej zoznamke som si našla lásku podľa mojich predstáv. Tak, ako to má byť a som celkom spokojná, a šťastná. To isté prajem všetkým ostatným ženám, nech sú spokojné a šťastné ako ja a aby si našli tiež lásku svojho života. Romana, Most

Prihlásila som sa na vašu zoznamku s tým, že to skúsim, no popravde som nečakala žiadny výsledok. Prvý deň sa mi ozvalo skutočne veľa pánov z Nemecka, ktorí si vlastne ani môj profil neprečítali, pretože by inak zistili, že nemecky neviem ani slovo. Nerešpektovali ani vekovú hranicu, ktorú som zadala, takže som začala rozmýšľať, že sa odhlásim. Na druhý deň som si všimla, že si môj profil prezrel muž z USA, ktorý síce prevyšoval vekovú hranicu, ktorú som zadala, ale niečo mi vravelo, že ho musím kontaktovať. Onedlho mi prišla správa „Sounds Awesome“ a od toho dňa sme si každý deň niekoľkokrát písali, volali, skypovali... Ubehli 3 mesiace a priletel za mnou do ČR. Strávili sme spolu niekoľko úžasných týždňov, miluje mňa aj moju dcérku a stará sa o nás ako nikto nikdy pred ním. Pár dní pred jeho odletom do práce (nepriletel z USA, ale z Afganistanu) ma požiadal o ruku prsteňom s briliantom. Povedala som áno! Teraz čakáme, kým mu skončí misia a sťahujeme sa s ním do USA.
Ešte mi vravel, že keď som ho kontaktovala, tak mal pred tým zlé skúsenosti so ženami, ktoré ho kontaktovali, a tak dlho premýšľal, čí má za prečítanie správy zaplatiť a venovať mi čas... Vraj dokonca email so správou zavrel, ale niečo mu vravelo, že má odpísať. Obaja vám chceme moc poďakovať, pretože vieme, že sme tu našli životnú lásku. Je medzi nami vekový rozdiel 21 rokov, ale tu sa nám opäť potvrdilo, že je lepšie dať predsudky bokom. Ak by nebolo vašej zoznamky, boli by sme stále sami a trápili by sme sa. Urobili ste náš život krajší a určite pošleme fotky zo svadby!
Ďakujeme!!! Veronika

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 45066partnerov v katalógu
» 6partnerov online
» 647zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 45066 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

S vašimi službami som bola veľmi spokojná, dostala som niekoľko mailov od zahraničných mužov. S mojim súčasným partnerom som sa však zoznámila v bežnom živote. Určite vašu službu odporučím svojim priateľkám, v jednom prípade sa tak už stalo. Prajem veľa úspechov a ďakujem za spoluprácu. Barbora, Olomouc

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty