Vieme, kde študentka aj staršia žena hľadá muža na zoznámenie

Na internete sa vyskytuje celý rad zoznamiek. Každá zoznamka je väčšinou členená do určitých kritérií, podľa ktorých môžeme vyhľadávať svojho partnera ako napr. on hľadá ju, ona hľadá jeho, muž hľadá ženu, žena hľadá muža, on hľadá jeho či ona hľadá ju alebo vzťahy vážne či len na pobavenie. Kritérií, podľa ktorých si vyberáme, je veľa. Kto sa v tom pri hľadaní partnera má vyznať?

A čo potom, keď muža hľadá staršia žena?

Koľko trápenia a úskalia musí prekonať, aby konečne začala prežívať spokojný partnerský život?

V tmavej izbe pred zapnutým počítačom sedí osamelá žena a snaží sa na internete takmer už beznádejne nájsť inzeráty s názvom hľadám muža na zoznámenie. Čo tam asi o sebe píšu ženy jej veku? A čo má o sebe tam napísať ona? Nevie si rady a začína byť zúfalá. Skoro akoby zázrakom ale objaví Európsku zoznamku. Klikne na odkaz www.europska-zoznamka.sk a nestačí sa diviť. Ženy na tejto stránke za registráciu nemusia platiť. Platia iba muži. O to je to bezpečnejšie!

 

Do svojho profilu píše iba pravdivé informácie. Lož má predsa krátke nohy. Akákoľvek klamavá informácia by predsa hneď na prvej schôdzke vyšla najavo. A ona túži zažiť veľkú nekonečnú lásku. Čo na tom, že už nie je študentka. Sú to skúsenosti, čo zdobia jej takmer päťdesiatročnú tvár. Kto to pochopí, vyhral. Rozhodla sa vyčkávať, vyplnila si svoj profil a nechá pánov urobiť prvý krok. Možno to rovno bude ten životný. A po pár týždňoch plesá a jása. Z veľkého množstva mailov už má vybrané. Čítanie, láska na prvý pohľad a hneď potom výlet do Španielska, po stopách Karla Čapka. Ako to vysvetlí Španielovi, ešte nevie. České knihy sa cudzincom niekedy ťažko vysvetľujú. Ale nájdu si iné témy a rozhodne sa nebojí toho, že by ich spoločne strávený čas bol nudný…

08. 04. 2020

Vyhľadávanie Podrobné

Vek od: do:
Štát:
» 40817partnerov v katalógu
» 8partnerov online
» 522zoznámených párov
registrace zdarma

Prihlásenie užívateľa

Stavdum.cz- remeselníci viac...

Katalóg mužov

Napojte sa aj vy na databázu 40817 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj taliančinu. Kontaktujte mužov a to ešte dnes!

» Katalóg mužov zo zahraničia

Zoznámené páry

» Zobraziť príbehy

Je to neuveriteľné, ale hneď v prvý deň čo som sa zaregistrovala na vašej zoznamke, ma kontaktoval muž z Rakúska. Páčili sa mu moje fotky a po niekoľkých správach ma chcel aj osobne poznať. Nebola som proti, bol mi sympatický, tak sme sa dohovorili na schôdzke. Prišiel z veľkej diaľky a myslím, že stretnutie dopadlo dobre. Dohodli sme sa, že si budeme písať a snáď aj naďalej stretávať. Zo začiatku som mala trocha obavy, pretože nedokonalá znalosť jazyka, veľká...

Kontaktujte nás

Ak máte otázku, napište nám:

» Kompletné kontakty